2010 рік

Історія ТМ «Рідна Земля» розпочалась в 2010 році, коли засновником та власником підприємства Володимиром Слободяном було викуплено ферму на 150 голів. Коли ми придбали ферму, корова давала 5 літрів молока, а через рік - уже 20 літрів у день. Виробництво молока стало пріоритетним напрямком бізнесу: з кожним роком ми збільшували поголів'я корів і покращували технологію та виробничі показники.

2013 рік

Пізніше у 2013 році ми успішно запустили власний молокопереробний завод на початку результатом роботи якого було 5 тонн молока в день. Ми побудували завод, орієнтуючись тільки на власну молочну сировину. При проектуванні і будівництві заводу були враховані всі вимоги міжнародних стандартів у сфері якості та безпеки продуктів харчування. Молокопереробний завод облаштований згідно з європейськими вимогами. На виробництві у нас новітнє німецьке обладнання. Все обладнання миється автоматизовано, спеціальними розчинами, які теж мають відповідну європейську сертифікацію. Завод оснащений бактофугою (це спеціальна машина, яка «забирає» некорисні бактерії з молока). Потрапляючи на завод, молоко проходить низку лабораторних досліджень. Ми використовуємо найсучасніше обладнання, щоб молоко зберегло свої корисні властивості. На сьогодні потужності переробки складають до 15т сировини в добу, виробляється 10 видів молочної продукції. Всі процеси відбуваються під жорстким контролем фахівців «Рідна Земля».

 

2019 рік

Спираючись на досвід вітчизняних колег та стимулу вдосконалення і росту в 2019 році було збудовано сучасний корівник з технологією безприв’язного утримання на 1 тисячу голів ВРХ та доїльний блок за американським проектом. Все поголів’я чіповано і кожна тварина має свій санітарний паспорт. Доїння відбувається в автоматизованих доїльних боксах. У нас на фермі після доїння молоко відразу потрапляє в танк-охолоджувач, звідти - у молоковоз, а потім - на молокопереробний завод. Усі ці процеси відбуваються без доступу повітря. Реалізація нашої продукції відбувається у Івано-Франківській та Львівській областях, а також через власну торгову мережу в містах Івано-Франківськ, Львів.

 

Успіх нашого виробництва не в рекламі, чи геніальних маркетингових трюках, а в людях, які повірили нам та нашій продукції!